WORCS Rd. 3 - Lake Havasu - 03-19-2021

Logan Huff - 3. místo - třída Pro

"Havasu je vždy brutální kurz, který svědčí o strojích každého." 5 z nejlepších profesionálů skončilo rozbitím a vypadnutím ze závodu, jak šel čas. 3/4 cesty závodem jsem byl 3 kola dolů. Naštěstí moje Yamaha YFZ450r zůstala běžet déle než ostatní. Po dokončení 12 kol a získání kostky mimo trať jsem se ocitl v top 3. Jaké to bylo překvapení! Jsem velmi vděčný.
Byl to pro mě opravdu skvělý krok, abych mohl pokračovat v jízdě, protože jsem získal několik velkých bodových zisků pro ostatní jezdce, kteří se zlomili. To vše ukazuje, že se nikdy nevzdáte, dokud to úplně neskončí! Jsem rád, že jsem se zastavil v boxech, abych důkladně zkontroloval svůj olej a základy, než jsem jel celý závod s problémem schopnosti běhat. Jsme v něm celý rok, nejen o víkendech! Tento víkend mě umístil na 3. místě v bodech. Jsem jen 12 bodů dolů z celkového náskoku v lovu bodů.
Děkuji vám za veškerou vaši trvalou podporu v průběhu let. Bez pomoci a podpory mých sponzorů bych to nedokázal! “ Gratuluji Logane !! Děkujeme, že jezdíte na GPS!