ATV Nationals – Sunset Ridge – Walnut, IL

Jayden Londerville zajišťuje vítězství ve třídách 450A a Production A

Pro Sport
Londerville poháněl svou Yamahu YFZ 450R na šesté místo z řady v Pro Sport Moto 1 a okamžitě předjížděl. Do konce prvního kola zařadil svůj stroj na třetí místo. Pár chyb ho posunulo zpět na čtvrté místo, kde nakonec skončil.
 Druhá rozjížďka byla téměř opakováním první, Londerville opět pořádně vyskočil z brány a do konce prvního kola se propracoval na třetí místo. Zkoušel různé tratě a udělal malou chybu, která vyústila v to, že jezdec projel kolem a klesl zpět na čtvrté místo. Po zbytek závodu tlačil, ale nebyl schopen udělat žádnou přihrávku a šachovnicovou vlajku obsadil jako čtvrté. Jeho výsledek 4-4 mu přinesl o víkendu celkové páté místo.
Produkce A
Londerville měl fenomenální víkend a získal obě vítězství na motocyklu v produkci A, aby si zajistil celkové umístění. V první jízdě se dostal do vedení ve druhé zatáčce a vedení si udržel po zbytek závodu. V Moto 2 zajel jezdec z Wausau ve Wisconsinu na holeshot a vytáhl mezeru na zbytek pole, a dokonce v závěru závodu zvýšil rychlost a zajel nejrychlejší kolo v 01:48.205.
450
Londerville předvedl další skvělou jízdu a dosáhl celkového skóre 450A ve Walnut, Illinois, poté, co šel 1-1. Dobré starty byly pro Londerville v této sezóně klíčové a Moto 1 nebyla výjimkou. Hned po úvodním kole postavil svůj závodní stroj na třetí místo z brány a vyrazil polem, aby zapadl jako první. Pokračoval ve zvyšování rychlosti a ve čtvrtém kole zajel nejrychlejší kolo na 01:53.123. Do konce závodu si vytvořil 21sekundový náskok. Ve druhé jízdě se na startu vyhoupl na pódium. Když se do konce prvního kola posunul na jezdce na druhém místě, začal bojovat s lídrem. Londerville naplánoval přihrávku a dokázal ji uskutečnit ve válcích. Poté svou soutěž odložil, dokud šachovnicová vlajka nezamávala.
Do konce série zbývají čtyři kola. Londerville se díky výkonu o víkendu drží stabilně na druhém místě v bodování Pro Sport. Londerville po sečtení tří celkových vítězství ve třídě 450A v této sezóně rozšiřuje svůj bodový náskok. Nyní je dělený na čtvrtém místě v produkci A. Jaydenovými slovy "Mám pocit, že tento víkend proběhl dobře," řekl Jayden Londerville. „V Pro Sport jsem udělal pár chyb a nemohl jsem najít svůj tok pro první moto a skončil jsem na 4. místě. V produkci A jsem si celou první jízdu udržoval slušný náskok a snažil se nedělat chyby a vyhrál jsem. Při postupu vpřed musím zlepšit pár věcí, jako je minimalizace chyb a soustředění se na starty.“ – Pokračuj v dobré práci, Jaydene! Děkujeme, že jezdíte na kolečkách GPS 🏁💪🏆

Justice McDaniel – 450 B třída – 1

Gratulujeme jezdci, sponzorovanému GPS, Justice McDanielovi k umístění na 1. místě ve třídě @ Sunset Ridge a 2. místě v produkční třídě B/C. Děkujeme, že jezdíte na kolech GPS! 💪🏁