Osm a devět rekapitulací od Reno, NV

RENO, NV (10. února 2020) - Osm a devět se konalo minulý víkend v Reno-Sparks Livestock Events Center v Renu v Nevadě. Fenix ​​Racing Honda Team Rider, Jace Owen, našel poprvé na stupních vítězů za pár týdnů a sériové konkurenty, Kyle Bitterman a Gared Steinke se během víkendu zúčastnili několika působivých závodních výkonů.
Osm z osy série Kicker Arenacross AMA 2020 se konalo v pátek 7. února v Reno-Sparks Livestock Events Center.Heat jeden z 250 Pro Sport třídy odstartoval víkend. Kyle Peters obsadil první místo, následoval Kyle Bitterman na druhém a Greye Tate na třetím místě. Jace Owen vyšel solidně v horku dva a našel vrchol pódia, následoval Gared Steinke (2.) a Skyler Adams (3.). Chlapci Phoenix Racing Honda Team zahřáli v žáru jeden ze 450 Pro Sport třídy. Owen pokračoval v silné jízdě, ale Peters byl schopen tento vyhrát. Owen na druhém místě a Zachary Butkiewicz na třetím místě. Druhým žárem byla bitva mezi Kyleem Bittermanem a Garedem Steinkem o nejlepší místo, Steinke dokázal zvítězit, následoval Bitterman a nováček, Kinser Endicott na třetím místě. Steinke a Kyle Bitterman padají. Steinke nakonec závod nedokončil a Bitterman strávil 250 kol bojováním, aby se přesunul zpět po žebříku na místo na pódiu. Vypadalo to, že se Skyler Adams chystal Bittermana odložit a obsadit třetí místo, ale na poslední chvíli se Bitterman nabil na třetím místě. Uprostřed akce Bittermana byla bitva o první místo také vzrušující. Jace Owen začínal s vedením a udržoval ho po celou dobu, ale Kyle Peters byl v každém kroku přímo na ocase a dělal z něj závod někoho. Nakonec Owen tvrdě bojoval a hungoval, aby zajistil vítězství. 12 Pro Main byl o něco méně krotký než jeho předchůdce. Zatímco se Owen pokusil tlačit na Petersa a získat další výhru, nakonec si Peters vzal zpět své místo na vrcholu pódia a Owen za ním následoval druhé. O třetí místo se odehrála další epická bitva mezi Bittermanem a Steinkem a Steinke, který celý večer dobře jezdil, obsadil třetí místo ve třídě.
V sobotu 2020. února se v Reno-Sparks Livestock Events Center uskutečnilo devět série série Kicker Arenacross AMA 8. V sobotu večer následovala jedna z 250 Pro Sport třídy, která následovala večer. Kyle Peters obsadil první místo, následoval Kyle Bitterman na druhém a Greye Tate na třetím místě. Jace Owen vyhrál dva, s Garedem Steinkem na druhém a Zacharym Butkiewiczem ve třetím. Třetí skončil nováček Kinser Endicott. Owen pokračoval ve svém žáru vyhrávající v žáru dva, následovali Kyle Bitterman (450.) a Franky Martini (2.). Jace Owen se ukázal jako nešťastný a během hlavního sestupu klesl a závod utíkal cestou zpět nahoru o místo nahoře. Owen nakonec zaostal a přistál na čtvrtém místě. Série závodník Greye Tate měl také nějaké potíže, když čelil posunu v turnaji pro double, který způsobil jeho pád a přistání. Tate nakonec závod nemohl dokončit, ale nyní se zotavuje a očekává se, že se vrátí na kolo 3 v Salt Lake City. Kyle Peters skončil jako první ve třídě, následovali Kyle Bitterman (250.) a Gared Steinke (10.). Kyle Peters pokračoval v sobotu večer ve výhře 2 Pro Main. Zpět na ocasu byl Jace Owen, který po dokončení 3 Pro hledal nějaké vykoupení, které dostal, když se dostal na druhé místo. Kyle Bitterman bojoval s Kinserem Endicottem a Garedem Steinkem o třetí místo na pódiu a Bitterman zvítězil. Kyle Peters a Jace Owen i nadále zapůsobit na série AMA Kicker Arenacross do roku 450, ale s každým dalším týdnem se Kyle Bitterman a Gared Steinke stále zlepšují a trochu hladoví na první místo v hlavní branži.
Osm a devět bude vysílat na Fox Sports 2 v sobotu 7. března ve 12 hodin EST a v neděli 15. března v 11:30 hodin EST.Kolo osm, devět a celkové pořadí jsou následující:
AMA Kicker Arenacross - 8. kolo Celkové výsledky:450 Pro Sport (2. 7. 2020)