Wienen Motorsports Racers jdou 1 a 2 v AMA Pro Motocross

Výrobky Goldspeed využívají 1 a 2,

Závodníci Goldspeed Thomas Brown a Chad Wienen minulý uplynulý víkend jeli na Sunset Ridge 1: 2 a umístili GPS Offroad Products na dvě nejvyšší umístění na stupních vítězů. Brown celou sezónu bojoval o umístění na stupních vítězů a po startu v polovině balení se mu podařilo propracovat na druhé místo, což mu dalo první pro pódium v ​​roce 2014. Wienen, který také bojoval od začátku, dokázal zajmout náskok v polovině moto a plavba k vítězství Moto 1.

Ve druhém Moto se oba závodníci Wienen Motorsports / Goldspeed ocitli v první pětce a brzy předvedli několik průchodů přes pole. Brownovo druhé místo na stupních vítězů v Moto 1 se ukázalo jako posílení sebevědomí, že vítězství bylo na dosah, a tvrdě si účtoval, do poloviny předběhl druhé místo a vyvinul tlak na vůdce.

V dramatickém posledním kole dokázal Brown předjet vůdce, což mu dalo dámu a jeho první celkově v sezóně. "Jsem tak nadšený, že jsem získal nejen své první vítězství v tomto roce, ale také to, že jsem získal první pódiové umístění." Začátek sezóny jsem měl drsný, ale teď, když jsem získal první celkově v letošním roce, se snažím být v této sezóně mnohem více nahoře. Nemohu dostatečně poděkovat všem svým sponzorům za to, že mě minulý víkend podpořili a pomohli mi dostat se na první místo! “ řekl Brown.

Wienen měl pravdu na Brownově drapákovém baru pro většinu z druhé motocyklů, když se dostal z řady v 5uth a na konci prvního kola až na čtvrté místo. Wienen by předběhl třetí místo, ale došel mu čas a uspokojil by se s třetím místem v Moto 2. Jeho 1-3 zakončení byla dost dobrá na druhé, což mu umožnilo rozšířit jeho bodový náskok na 28 v jeho nabídce pro jeho třetí AMA ATV Pro Championship. "Byl jsem opravdu šťastný z mého prvního moto cíle a z toho, že jsem si na víkend uchmatl druhé místo, ale hlavně jsem nadšený, že z víkendu vyjdu s 28bodovým náskokem v honbě za šampionátem." Jsem velmi hrdý na celý tým Wienen Motorsports, byl to velký víkend na 1 - 2 v mém domovském státě, měli jsme spoustu rodin a přátel, kteří sestoupili na podporu týmu a nemohu jim dostatečně poděkovat a našim sponzorům . “

Celý závodní tým Wienen Motorsports výhradně soutěží na palubě hliníkového kola s beadlockem Goldspeed Racing Products. Poté, co vyhrál šampionát značky a prokázal své schopnosti v roce 2013, tým pro sezónu 2014 rezignoval na Goldspeed.

Jedna odpověď na „Wienen Motorsports Racers jedou 1 a 2 v AMA Pro Motocross“

1. Paul říká:

Tým Yamaha / Goldspeed nadále dokazuje, že kola jsou skutečná. Jak říkají kluci na Goldspeed, znovu jsme neobjevili kolo, jen jsme ho vylepšili. Goldspeed nabízí nejen nový ERA v závodních kolech ATV, ale tito lidé mají nový ERA také v JRI Shocks. Jen děláme věci lepšími.