Stateline Supermoto Recap and Video

Pneumatiky pro ploché pneumatiky ATV, prodej pneumatik pro ATV, pneumatiky UTV

Las Vegas, NV (4 / 30 / 2013)
Byl to hořkosladký víkend pro GPS Offroad Products v Stateline Supermoto minulý víkend v Primmu v Nevadě. Dillon Zimmerman by se kvalifikoval jako první ve třídě Pro, ale utrpěl nešťastné vystoupení v hlavní události, ukončil svůj den a poslal ho do nemocnice.

Přestože návštěvnost v posledních letech výrazně poklesla, Stateline Supermoto je jednou z předních supermoto akcí v Severní Americe. Poskytuje skvělou příležitost pro závodníky Pro a Amateur ATV soutěžit v tomto jedinečném formátu závodění. Kurz supermoto byl zřízen na zadním parkovišti hotelu a kasina Buffalo Bills. Asi 75% trati bylo na asfaltu a zbývajících 25% bylo zasazeno do nečistot poblíž trati pro nákladní vozy. Pořadatelé akce sestavili pěknou malou sekci MX s několika deskami stolů, bermami a dokonce i třídílnou částí stolu.

IMG_0648

Zimmerman létal v praxi na palubě GPS Offroad /Pneumatiky Sun F/ Can-Am DS450. Nové Plochá pneumatika A-021 ze Slunce F poskytoval vynikající přilnavost na asfaltu a hloubka dezénu 8.5mm mu poskytla výjimečnou trakci v terénní části trati nad některými z hladkých pneumatik, které ostatní závodníci používali.

Jediný závod v rozjížďce by určoval výchozí pozice pro odpolední hlavní událost. Zimmermanovi se podařilo vteřinu sjet z vedení a těsně před vstupem do MX části trati předat Kennymu Pachecovi. Byl jediným ATV závodníkem, který skákal trojku a fungovalo to ve svůj prospěch.

Protože v žádné z tříd neexistovala žádná omezení zdvihového objemu motoru, mohli závodníci se svými motory volit tak velké a tak špatné, jak chtěli. Zimmerman, který závodil se svou cvičnou čtyřkolkou, byl ve srovnání s některými stroji venku mírně poddimenzovaný, ale dokázal si dát čas na Pacheco a zbytek pole na trati MX. Zimmerman dokázal zadržet tvrdé nabíjení Pacheco, aby vyhrál výhru Heat 1 a získal první branku do hlavní.

IMG_0803Věděl, že je mírně poddimenzovaný, bylo by proto nutné provést děrování, aby se stroje s větším vývrtem nedostaly ven a neutekly před ním. Z tohoto důvodu se Zimmerman tvrdě vrhl do první zatáčky a bohužel chytil tufový blok pravou přední pneumatikou, což způsobilo, že přešel přes mříže a sklouzl po chodníku.

Závod byl označen červenou barvou, když se ho zúčastnili zdravotníci a odvedli ho do nemocnice. Dokázal hýbat všemi svými končetinami, ale kvůli tomu, jak se čtyřkolka převalila přes něj, záchranáři chtěli, aby se nechal zkontrolovat dále.

Koupit pneumatiky UTV, nákup pneumatik ATV, pneumatiky Sun F ATV, pneumatiky SunTV UTV

Počáteční myšlenky byly možné zlomené rameno, ale MRI ukázalo, že to bylo ze starého zranění. Byl propuštěn z nemocnice s těžkou vyrážkou na silnici a několika stehy v ruce.

"Jsem zklamaný, že narazil na hlavní," řekl Zimmerman. "Pneumatiky fungovaly skvěle a byl jsem nadšený, že se kvalifikuji jako první." Je to prostě na hovno, protože brzy přijdu závod a teď mám v ruce stehy. “

Zimmerman je naplánován na závod 5th kolo série World Offroad Championship Series v Taft California v květnu 12th.