Wienen Motorsports Racers jdou 1 a 2 v AMA Pro Motocross

Výrobky Goldspeed využívají 1 a 2,

Závodníci Goldspeed Thomas Brown a Chad Wienen minulý víkend šli 1-2 na Sunset Ridge a umístili GPS Offroad Products na první dvě pozice na stupních vítězů. Po celou sezónu Brown bojoval o pódiové spoty a po startu v polovině smečky se mu podařilo propracovat až na druhé místo, čímž získal své první pro pódium 2014. Wienen, který také bojoval od začátku, byl schopen zachytit náskok kolem v polovině motocyklu a křižoval k výhře Moto 1.

Ve druhém závodě Moto se oba závodníci Wienen Motorsports / Goldspeed ocitli v první pětce a brzy provedou několik průjezdů přes pole. Brownovo druhé místo na stupních vítězů v Moto 1u se ukázalo jako posílení důvěry v to, že vítězství bylo v jeho dosahu, a on tvrdě účtoval, předběhl druhé místo o polovinu bodu a vyvíjel tlak na vůdce.

V dramatickém posledním kole byl Brown schopen předběhnout vůdce a dát mu dámu a jeho první celkově v sezóně. "Jsem tak nadšený, že nejen získám první vítězství roku, ale také dokončím první pódium." Měl jsem hrubý začátek sezóny, ale teď, když jsem dostal svůj první celkový rok roku, očekávám, že jsem v této sezoně mnohem více. Nemohu dostatečně poděkovat všem svým sponzorům za to, že mě podpořili a pomohli mi dostat se na nejlepší místo tento minulý víkend! “Řekl Brown.

Wienen měl pravdu na Brownově drapákovém baru pro většinu z druhé motocyklů, když se dostal z řady v 5uth a hranou na čtvrté místo na konci prvního kola. Wienen předběhl třetí místo, ale došel čas a usadil se na třetím místě v Moto 2. Jeho 1-3 skončil dost dobře na vteřinu, což mu umožnilo prodloužit své body vedoucí k 28 v jeho nabídce na třetí AMA ATV Pro Championship. "Byl jsem opravdu šťastný z mého prvního závodního motocyklu a z toho víkendu jsem celkově získal druhé místo, ale ze všeho nejvíc jsem nadšený, že vyjdu z víkendu s 28 bodovým náskokem v honbě za šampionátem." Jsem velmi hrdý na celý tým Wienen Motorsports. Byl to velký víkend, když jsem měl v domovském státě 1-2, že jsme sešli s podporou mnoha rodin a přátel a nemohu jim dostatečně poděkovat a sponzorům. . “

Celý závodní tým Wienen Motorsports soutěží výhradně na hliníkové perlové kolo Goldspeed Racing Products. Poté, co vyhrál šampionát pro značku a prokázal své schopnosti v 2013, tým odstoupil s Goldspeed na sezónu 2014.

Jedna odpověď na "Wienen Motorsports Racers jdou 1 a 2 v AMA Pro Motocross"

1. Paul říká:

Tým Yamaha / Goldspeed nadále dokazuje, že kola jsou skutečná. Jak říkají kluci v Goldspeedu, neobnovili jsme kolo, které jsme právě vylepšili. Goldspeed nabízí nejen nové ERA v závodních kolech Atv, ale tito kluci mají také nové ERA v JRI Shocks. Jen vylepšuji věci.